Poděkování za skvělé značení turistických tras v ČR

Dobrý den,
jako zapálený horský turista, skaut a sportovec bych chtěl moc poděkovat všem těm, kteří se starají o turistické značení v ČR. Byl jsem v posledních letech mnohokrát na Slovensku a nedávno i dvakrát v Alpách (italských i Rakouských) a musím říct, že české značení je nesrovnatelně lepší než značení v těchto zemích. Na Slovensku často cedule směřuje přesně mezi dvě cesty, někde není rozcestí žádné, na vrcholech mnohdy není ani cedule s tím, jaký vrchol to je. V Alpách je zase bídný systém značení všech cest červenou barvou. trasy jsou sice očíslované, ale nikde na stromech čísla nejsou.Vaše značení je opravdu nejlepší. Mnohokrát děkuji.

Ing. Matouš Vrzala
(Royal Rangers Ostrava - více než jen křesťanský skaut)